O nás

O nás
O nás

01. Společnost

Společnost Exmo s.r.o je obchodní a výrobní společnost dodávající produkty převážně na Evropský trh. Díky vysoké kvalitě a dobré ceně máme stabilní místo na trhu pro výrobu fólií a papírů pro potravinářský průmysl – pečící papír, pečící fólie, potravinová fólie, alobal, sáčky na pečení.

Více o produktech

Výroba EXMO
Výroba EXMO

02. Výroba a výzkum

Obalové materiály zpracováváme v rozměrech a gramážích, dle zadání a požadavku zadavatele. Výroba probíhá na plně automatických výrobních linkách s vysokou přesností požadované délky návinu. Celý proces výroby je pečlivě monitorován a každý produkt prochází výstupní kontrolou.

Všechny naše výrobky splňují parametry domácích i přísných evropských norem, vyhovují veškerým zákonům a vyhláškám pro celou EU. Neustále inovujeme technologické a výrobní procesy s cílem zvýšení kvality a parametrů našich výrobků.

Export
Distribuce

03. Distribuce a export

Naše výrobky v současnosti exportujeme do více než 30 zemí světa. V případě zájmu zajistíme přepravu a kompletní logistiku dodávek. Zboží je standardně zabaleno do kartonu a přepravováno na EUR paletách. Ty jsou z hygienických a bezpečnostních důvodů obaleny fólií. V případě zájmu nás kontaktujte. Rádi vám zodpovíme všechny Vaš otázky nebo připravíme nabídku dle vašich požadavků.

Nezávazná poptávka zboží